Home

Szakértő Szuperszonikus sebesség katedrális zombor kajak olimpiai jövedelem Aja Reaktor

Kajak-kenu: Bragato Giada jött, látott, és amiben csak elindult, gy

Két arannyal zártunk a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság első döntős  napján | M4 Sport
Két arannyal zártunk a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság első döntős napján | M4 Sport

A magyarok újabb öt érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon
A magyarok újabb öt érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

Olimpiai ezüstérmes és felnőtt világbajnokok az ifjúsági, U23 vb-csapatban  | Alföldi Régió Magazin
Olimpiai ezüstérmes és felnőtt világbajnokok az ifjúsági, U23 vb-csapatban | Alföldi Régió Magazin

Hat sportágban van már magyar olimpiai kvóta | 24.hu

ERDON - Aranyérmet nyert a férfi kajak kettes 500 méteren

Index - Sport - Szeptemberi (arany)eső Szegeden!

Kiraktak két kajakost az olimpiai csapatból - Budapest Beacon

Két dunaújvárosi a vb-keretben | Dunaújváros Online

Kajak-kenu, ORV: már húsz aranynál tartanak a magyar fiatalok

Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint  második lett | 24.hu
Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint második lett | 24.hu

Újabb világbajnoki címet szereztek a magyar kajakosok

Kozák Danuta nyerte a válogatót 500-on - Infostart.hu

Szerdán rajtol a világbajnokság | Kajak-Kenu Sport

Világbajnok a Nádas-Kopasz kajakpáros, 6 érmet lapátoltak össze a magyarok  - Eurosport
Világbajnok a Nádas-Kopasz kajakpáros, 6 érmet lapátoltak össze a magyarok - Eurosport

Szeptember végén rendezik az idei kajak-kenu világbajnokságot

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport

Kajak-kenu: szegediek is rajthoz állnak a különleges tesztversenyeken –  Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu: szegediek is rajthoz állnak a különleges tesztversenyeken – Szegedi hírek | Szeged365